Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Adamki

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Głogowo(Adamki + 21 km)

760 000 zł211,60 m² 3 591,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 211,6 m położony na działce o powierzchni 800 m . Stan techniczny Nieruchomość jest w dobrym stanie technicznym, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Strzałków

Strzałków(Adamki + 23 km)

71 500 zł1 300 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż - Strzałków, gm. Lisków Na sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Strzałków, gmina Lisków - około 30 km od centrum Kalisza. Spokojna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Rypin

Rypin(Adamki + 21 km)

375 704 zł41,54 m² 9 044,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie Z balkonem - stan deweloperski- oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowo wybudowanym 32 lokalowym budynku wielorodzinnym, w którym dostępne są mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lipno

Lipno(Adamki + 18 km)

275 000 zł141 m² 1 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Atrakcyjna lokalizacja- centrum Lipna! Oferujemy do sprzedania nieruchomość składającą się z 2 odrębnych mieszkań w wolnostojącym parterowym domu (pow.141m 2 ) oraz budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małszyce

Małszyce(Adamki + 16 km)

189 000 zł3 001 m² 62,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu wartą uwagi ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow. 3000 mkw, zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Jedwabno(Adamki + 25 km)

2 990 000 zł306,66 m² 9 750,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:20 033 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży niezwykłej posiadłości pod Toruniem w miejscowości Jedwabno (5min od Torunia). Miejsce, które łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cienia Druga

Cienia Druga(Adamki + 19 km)

400 000 zł5 700 m² 70,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: cienia Druga Powierzchnia: 5700 m Atuty działki: duża powierzchnia idealna pod rezydencję Dojazd z dwóch stron działki wygodny dostęp Spokojna i prestiżowa lokalizacja Media.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Obrowo(Adamki + 17 km)

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom dwu lub jednorodzinny - jeden dom dwie możliwości! Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecamy na sprzedaż dom w otoczeniu lasów położony w miejscowości Obrowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Lipnica

Lipnica(Adamki + 20 km)

1 050 000 zł2 184 m² 480,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż oferujemy Państwu atrakcyjną inwestycję domków.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Adamki

Adamki,kujawsko-pomorskie

39 000 zł5 055 m² 7,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 5055 m2 z warunkami zabudowy Adamki, gm. Zbójno, woj. kujawsko-pomorskie Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 5055 m2, położoną w spokojnej okolicy, wśród natury. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamki

Adamki,kujawsko-pomorskie

470 000 zł148 m² 3 175,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 014 m²

*** Wyłącznie w Toruńskich Nieruchomościach *** Gospodarstwo rolne położone we wsi Adamki gm. Zbójno, powiecie golubsko-dobrzyńskim. Możliwość prowadzenia hodowli ze względu na dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamki

Adamki,kujawsko-pomorskie

450 000 zł9 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Lokalizacja na wsi z dobrym utwardzonym dojazdem, powierzchnia domu około 100m2. Szczegóły pod numerem telefonu   lub na mail-a. Cena podlega negocjacji

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij